AgnetaStake2

Agneta Stake

Design Management

Tel: 040 23 66 59 / 070 601 43 25

agneta@nola.se

Henrik Edlund

VD

Tel: 08 702 19 78 / 070 679 32 84

henrik@nola.se

Malin Moreau

Project Developer/Creative Director

Tel: 040 17 11 90 / 0761 260260

malin@nola.se

Pia Karlsson

Administration & projektledning

Tel: 08 702 19 78 / 070 100 96 63

pia@nola.se
Nola_Lars__ljusare

Lars Olsson

Säljansvarig västra och norra Sverige & Norge

Tel: 070 879 75 76

lars@nola.se
anna

Anna Stake

Säljansvarig Öresundsregionen

Tel: 072 179 09 99

anna@nola.se

Kasper Soila

Säljansvarig Stockholm & Mellansverige

Tel: 08 702 19 64 / 070 959 13 17

kasper@nola.se

Axel Karlsson

Representant & Affärsutveckling Kebne Utegym

Tel: 0730 45 46 14

axel@nola.se
BW8745

Dajana Kasalica

Exportansvarig & offert

Tel: 040 17 11 90

dajana@nola.se

Jessica Almers

Order/Offert koordinator

Tel: 040 17 11 90 (95 direkt)

jessica@nola.se
Johanna

Johanna Granelli

Innesäljare, projekt & offert

Tel: 040 17 11 90

johanna@nola.se
Linda-rätt

Sandra Larsson

Order & inköp (föräldraledig)

Tel: 040 17 11 90 (94 direkt)

sandra@nola.se

Sara Hagelthorn

Order & inköp

Tel: 040 17 11 90

sara@nola.se
julia

Julia Ling

Order & inköp

Tel: 040 17 11 90

julia@nola.se
Hanna

Hanna Bortas

Order & Inköp

Tel: 040 17 11 90

hanna@nola.se

Martin Hansson

Innesäljare

Tel: 040 17 11 90

martin@nola.se
Nola_Uffe__ljusare 2

Ulf Hansson

Industridesign & produktutveckling

Tel: 08 702 19 78

ulf@nola.se
Anders

Anders Åkesson

Industridesign & produktutveckling

Tel: 08 702 19 78

anders@nola.se

Odin Brange Sollie

Industridesign & produktutveckling

Tel: 08 702 19 78

odin@nola.se
Jonas

Jonas Bergström

Grafisk form & annonsering

Tel: 08 702 19 78 (63 direkt)

jonas@nola.se

Lovisa Brånby

Kommunikation/PR

Tel: 08 702 19 78 (72 direkt)

lovisa@nola.se