AgnetaStake2

Agneta Stake

VD/Design Management

Tel: 08 702 19 60 (85) / 040 17 11 90 / 070 601 43 25

agneta@nola.se
pia2

Pia Karlsson

Operativ chef

Tel: 070 100 96 63

pia.karlsson@nola.se
BW8745

Dajana Kasalica

Exportansvarig & offert

Tel: 040 17 11 90 (98 direkt)

dajana@nola.se
Johanna

Johanna Granelli

Offert

Tel: 040 17 11 90

johanna@nola.se
Martin

Martin Hansson

Innesäljare, offert & Inköp

Tel: 040 17 11 90 (95 direkt)

martin@nola.se
julia

Julia Ling

Order & inköp

Tel: 040 17 11 90 (93 direkt)

julia@nola.se
Hanna

Hanna Bortas

Order & Inköp

Tel: 040 17 11 90

hanna@nola.se
Linda-rätt

Sandra Larsson

Order & inköp (Föräldraledig)

Tel: 040 17 11 90 (92 direkt)

sandra@nola.se
anna

Anna Stake

Säljare södra Sverige

Tel: 040 17 11 90 (91 direkt) / 072 179 09 99

anna@nola.se
Nola_Lars__ljusare

Lars Olsson

Säljare Sverige & Norge

Tel: 070 879 75 76

lars@nola.se
Nola_Kasper__ljusare

Kasper Soila

Säljare Stockholm Mälardalen

Tel: 08 702 19 64 / 070 959 13 17

kasper@nola.se

Tel:

Nola_Uffe__ljusare 2

Ulf Hansson

Industridesign & produktutveckling

Tel: 08 702 19 60 (78)

ulf@nola.se
seb2

Sebastian Hedengrahn

Industridesign & produktutveckling

Tel: 08 702 19 60 (68)

sebastian@nola.se
Anders

Anders Åkesson

Industridesign & produktutveckling (föräldraledig from v. 33)

Tel: 08 702 19 60 (78)

anders@nola.se
Nola_Frida_ljusare

Frida Erson

Produktutveckling & samordning

Tel: 08 702 19 60 (78)

frida@nola.se
Jonas

Jonas Bergström

Grafisk form & marknadsföring

Tel: 08 702 19 78

jonas@nola.se

Lovisa Brånby

Kommunikation, webb & press (föräldraledig from aug)

Tel: 08 702 19 78 (72 direkt)

lovisa@nola.se